• Parkovisko pre rodičov

• Vážení rodičia, oznamujeme vám, že z dôvodu bezpečnosti žiakov bolo vytvorené parkovisko na ulici Blatnej pri budove školy, Parkovisko bude slúžiť len na vystupovanie a nastupovanie žiakov pri príchode, respektíve odchode zo školy. Parkovisko nebude slúžiť ako odstavné parkovisko, keďže sa tam nachádza aj zastávka školského autobusu. Žiaci prichádzajúci do školy budú prechádzať bránkou popri budove k hlavnému vchodu.Veríme, že toto riešenie pomôže znížiť riziko kolízie detí s autami , a taktiež zrýchli plynulosť dopravy v okolí školy. Ďakujeme za pochopenie.

Mgr. Daniel Szilágyi, riaditeľ školy

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022 / 2023

• Vedenie Základnej školy, Obchodná 5, Sečovce oznamuje rodičom, že slávnostné otvorenie nového školského roku 2022 / 2023 sa uskutoční dňa 05. septembra 2022 o 09:00 hod. na asfaltovom ihrisku pri tribúne.

• Oznam pre rodičov prvákov v školskom roku 2022/2023

• Vážení rodičia, dovoľujeme si Vám pripomenúť, že dňa 25. augusta 2022 o 16.00 hod. sa uskutoční 1. združenie rodičov žiakov prvého ročníka v školskom roku 2022 / 2023. Začiatok bude v telocvični, následne sa presuniete do tried. Tešíme sa na Vašu účasť!

• Oznam o zbere papiera

• Riaditeľstvo Základnej školy na ulici Obchodnej 5 v Sečovciach oznamuje žiakom, rodičom a zákonným zástupcom. že zber papiera je dočasne pozastavený z technických príčin. O spustení zberu papiera Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie.