• Školský rok 2022 / 2023 je už minulosťou

• Školský rok 2022 / 2023 je už minulosťou. Slávnostne sme sa ním rozlúčili v piatok 30. júna 2023 na našom školskom ihrisku. Začali sme štátnou hymnou, k žiakom a hosťom sa postupne prihovorili riaditeľ školy Mgr. Daniel Szilágyi, zástupkyne riaditeľa Mgr. Ľubomíra Vargová a Ing. Renáta Strapoňová. Po zhodnotení školského roka prišlo na rad ocenenie najlepších žiakov školy: za vedomostné a recitačné súťaže, športové a zberové aktivity. Už tradične bol vyhlásený aj TOP ŽIAK školy - stal sa ním Jakub Rimbala z IX. A. V závere sa s našou školou rozlúčilo 43 žiakov 9. ročníka, ktorých čaká nová cesta životom  Po našej školskej hymne sa žiaci v sprievode triednych učiteliek a učiteľov rozišli do tried, kde si prebrali vysvedčenie a mohli sa tak začať vytúžené prázdniny ...

• Súťaž o najkrajší prepis textu na 1. stupni

• Dňa 27. júna 2023 sa uskutočnila súťaž o najkrajší prepis. Súťaže sa zúčastnili dvaja žiaci z každej triedy 1. stupňa.

Výsledky a umiestnenie:

Kategória 1. ročník: 1. miesto – Natália Bodová I. A

2. miesto – Alexandra Kyselová I. B

3. miesto – Nikol Bašistová I. A

Kategória 2. ročník: 1. miesto – Tereza Čižmárová II. B

2. miesto – Amy Holišová II. A

Kategória 3. ročník: 1. miesto – Zara Kačuňová III. A

2. miesto – Lea Sotáková III. B

Kategória 4. ročník: 1. miesto – Kristyna Grossmanová IV. D

2. miesto – Ema Gazdová IV. B

• Veselý detský deň - klobúky

• Keď sa blíži koniec školského roka, tešíme sa na jednu z našich pekných akcii. Spoločne si vyrobíme klobúky, šaty a módna prehliadka môže začať. Využili sme pritom aj odpadový materiál. Z vriec na odpad sú perfektné sukne. Z novín sa dajú urobiť parochne. Deti sa predviedli v plnej paráde. Hurá na prázdniny!